You Can Drive Toruń. Wierzymy, że możesz dobrze jeździć, bo wiemy jak Cię uczyć.

torun.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. You Can Drive
 You Can Drive
ul. Piekary 35/39
87-100 Toruń
tel. 56 652 27 05
tel. kom. 514 546 828, 608 356 136
You Can Drive

O nas

You can drive jest szkołą jazdy opartą na przeświadczeniu, iż każdy kursant może stać się dobrym kierowcą, wystarczy stworzyć Ci dobre warunki do nauki jazdy i podejść do Ciebie indywidualnie.

W naszej szkole pracują najlepsi instruktorzy z Torunia - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są profesjonalni, otwarci na ludzi i cierpliwi - na pewno nie krzyczą.

Wiemy, jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji. Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący.

Nasi instruktorzy w przyjazny i skuteczny sposób przygotują Cię do zaliczenia egzaminu, gdyż znają wszystkie newralgiczne punkty Torunia, dzięki tej wiedzy i praktyce zdobytej podczas jazdy egzamin państwowy staje się prostszy do zdania.

Z nami nauczysz się jeździć po terenie całego Torunia, poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne i na koniec przekonasz się, że miasto zza kierownicy nie będzie miało dla Ciebie tajemnic.

  << WSJ Wyższa Szkoła Jazdy  
 
You Can Drive w Toruniu. Przede wszystkim bez wszystkim bez wstydu. Połowa sukcesu to dobry instruktor.
© Copyrighttorun.nauka-prawo-jazdy.pl