Ośrodek Szkolenia Kierowców SKORPION w Toruniu. Wykłady odbywają się w bardzo dobrze przystosowanej do szkolenia kandydatów na kierowców sali wykładowej.

torun.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców SKORPION Leszek Kasztelan
 Ośrodek Szkolenia Kierowców SKORPION Leszek Kasztelan
ul. Kościuszki 41/47
87-100 Toruń
tel. kom. 607 773 406
Ośrodek Szkolenia Kierowców SKORPION  Leszek Kasztelan

OSK "SKORPION" szkoli kandydatów na kierowców kategorii B prawa jazdy, jak również prowadzi Szkolenie dodatkowe i uzupełniające dla osób, które kurs ukończyły i nie zdały jeszcze egzaminu. W Ośrodku szkoli się także osoby posiadające prawo jazdy, a od wielu lat nie korzystające z niego. Szkolenie podzielone jest na dwie części:
  • cześć pierwsza teoretyczna trwająca 30 godzin, zakończona egzaminem wewnętrznym.
  • cześć druga praktyczna zawierająca 30 godzin jazdy na pojazdach odpowiadających pojazdom egzaminacyjnym, również zakończona egzaminem wewnętrznym.


Wykłady odbywają się w bardzo dobrze przystosowanej do szkolenia kandydatów na kierowców sali wykładowej. Sala znajduje się na terenie budynku SM-KOPERNIK, obok restauracji "HERBOWA" na 1 piętrze, główne wejście na wprost przystanku tramwajowego.

Materiały szkoleniowe kursanci otrzymują bezpłatnie. Są to najnowsze podręczniki z najbardziej aktualnymi przepisami ruchu drogowego, pytania testowe w wydaniu elektronicznym (płyta CD) i zeszytowym, oraz inne materiały informacyjne. Książki i materiały edukacyjne pochodzą z wydawnictw: Grupa IMAGE, WINFOR. Możliwość korzystania z komputera w godzinach pracy biura w celu treningu na klawiaturze egzaminacyjnej.

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców Rondo Bis   Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców SKORPION Toruń. Leszek Kasztelan. Możliwość korzystania z komputera w godzinach pracy biura w celu treningu na klawiaturze egzaminacyjnej.
© Copyrighttorun.nauka-prawo-jazdy.pl