Nauka Jazdy Auto-Lider w Toruniu. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości prowadzonego szkolenia, oraz jego sprawnej organizacji, by każdy uczestnik kursu był maksymalnie zadowolony.

torun.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Nauka Jazdy Auto-Lider
 Nauka Jazdy Auto-Lider
ul. Reja 36
87-100 Toruń
tel. kom. 881 911 311, 602 372 019
Nauka Jazdy Auto-Lider

Filia: ul. Wyszyńskiego 11 87-100 Toruń


Ośrodek Szkolenia „Auto- Lider” prowadzi szkolenie od 18 lat. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości prowadzonego szkolenia, oraz jego sprawnej organizacji, by każdy uczestnik kursu był maksymalnie zadowolony.

Niekonwencjonalny sposób prowadzenia zajęć teoretycznych w małych 10-12 osobowych grupach z wykorzystaniem najnowszych pomocy dydaktycznych (min. projektor, prezentacji multimedialnych,animacji komputerowych itp.) daje gwarancje perfekcyjnego opanowania zagadnień teoretycznych (prawie 100% zdawalności na egzaminie państwowym), co w znaczny sposób wpływa na dalszy cykl szkolenia – praktyczną naukę jazdy.

Każdemu kursantowi przydzielany jest instruktor prowadzący, który nadzoruje cały przebieg szkolenia praktycznego, aż do egzaminu państwowego w którym (na życzenie kursanta) może uczestniczyć. Każdy z kursantów ma prawo wyboru lub zmiany instruktora.

Miernikiem zadowolenia kursantów może być również znaczny procent uczestników na kursach z tzw. „POLECENIA”.

Kurs na Prawo Jazdy to niezwykłe doznanie, pełne nowych doświadczeń. Przyjemna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy, nabywaniu umiejętności i doskonaleniu technik związanych z rygorystycznymi zasadami europejskiego ruchu drogowego. Nasza wysoce wykwalifikowana kadra pomoże Państwu nabyć nowe umiejętności i zrozumieć każdy błąd teoretyczny i praktyczny na przestrzeni kursu.

Nasze pojazdy zbliżone są parametrami do tych stosowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD), przez co nie będzie konieczności adaptacji do nowego pojazdu w dniu egzaminu.

  << Luz Szkoła Jazdy   OKK Nova >>
 
Prawo jazdy Auto-Lider Toruń. Każdemu kursantowi przydzielany jest instruktor prowadzący, który nadzoruje cały przebieg szkolenia praktycznego, aż do egzaminu państwowego.
© Copyrighttorun.nauka-prawo-jazdy.pl