Ośrodek Szkolenia Kierowców DRIVER Toruń. Indywidualne podejście do każdego kursanta.

torun.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. DRIVER
 DRIVER
ul. Żółkiewskiego 37/41
Toruń
tel. 56 791 225 448
tel. kom. 501 046 305
DRIVER

Szkoła jazdy Driver to nowość na lokalnym rynku szkoleń- łączy nowatorski stosunek do nauki z wieloletnim doświadczeniem instruktorów. Gwarantujemy Tobie indywidualne podejście, nowoczesne metody nauczania...

Fakt iż jesteśmy mniejszym ośrodkiem powoduje to, że możemy skupić większą uwagę na każdym kursancie z osobna; - nie jesteśmy "fabryką", która wypuszcza na drogi ludzi nie przystosowanych do jazdy w dzisiejszym ruchu drogowym, ale szkołą, której zależy na tym abyś naprawdę nauczył się jeździć samochodem.

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców, który nie tylko kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy, ale co ważniejsze: nauczy jak rozsądnie i bezpiecznie zachować się na drodze.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w małych grupach co umożliwia przećwiczenie każdemu różnych sytuacji drogowych. Nasza oferta została maksymalnie rozszerzona do końca roku. Na czym ma polegać promocja? Zamiast tradycyjnej "suchej" teorii wprowadziliśmy urozmaicenie zajęć przez zastosowanie symulatora jazdy samochodem, dzięki niemu kursant nie tylko poznaje teorie techniki jazdy ale może już na zajęciach teoretycznych rozpocząć naukę najistotniejszych czynności, które niezbędne mu będą w dalszym cyklu szkolenia praktycznego. Kolejną promocyjną nowinką jest rozszerzenie godzin zajęć praktycznych z 30 do 35h. Dodatkowo oferujemy również atrakcyjne szkolenie uzupełniające dla osób, które mają prawo jazdy ale przez długi czas nie jeździły samochodem, tu liczba godzin i cena ustalane są indywidualnie. Posiadamy duże doświadczenie w doszkalaniu takich właśnie osób.

Nam nie jest obojętne jakim będziesz kierowcą - motto

D oświadczenie R adość z jazdy
I ndywidualne podejście do każdego kursanta
V irtualny symulator jazdy 3D. Jedyny w Toruniu!
E fektywna nauka
R ozsądna cena

  << Centrum Szkolenia Kierowców Ryszard Zarzyński   eLmo OSK >>
 
Szkoła Jazdy Driver w Toruniu nauczy jak rozsądnie i bezpiecznie zachować się na drodze.
© Copyrighttorun.nauka-prawo-jazdy.pl