Nauka jazdy Auto Moto Vip Paweł Więcek. Toruń. Najlepsi nauczyciele z możliwych, posiadający ogromna wiedzę z zakresu metod i techniki jazdy.

torun.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Auto Moto Vip Paweł Więcek
 Auto Moto Vip Paweł Więcek
ul. Św. Katarzyny 6/1
87-100 Toruń
tel. kom. 508 79 60 40, 501 83 73 41
Auto Moto Vip Paweł Więcek

Nasi instruktorzy nauki jazdy to najlepsi nauczyciele z możliwych, posiadający ogromna wiedzę z zakresu metod i techniki jazdy, znajomości przepisów ruchu drogowego - to z nimi podczas kursu na prawo jazdy przekształcicie Państwo wiedzę teoretyczną w umiejętności praktyczne. To ludzie z ogromną dozą zaangażowania, cierpliwości i ciepła.

Nauczymy Państwa jazdy bezpiecznej oraz dynamicznej. Szkolenie praktyczne w trakcie kursu na prawo jazdy odbywa się na takich samych samochodach jakie są w Ośrodkach Egzaminacyjnych. Na jazdy umawiamy indywidualnie - to My dopasowujemy się do Państwa możliwości czasowych a nie odwrotnie. Wykłady teoretyczne na kursie prawa jazdy są prowadzone z użyciem nowoczesnych metod multimedialnych. Zajęcia teoretyczne odbywają się w małych grupach a co za tym idzie – nie ma możliwości niezrozumienia omawianego tematu.

Wykłady odbywają się w cyklu 8 tematów, m. in.
  • zasady ruchu drogowego, pierwszeństwo przejazdu,
  • znaki i skrzyżowania,
  • obsługa samochodu i technika jazdy,
  • pierwsza pomoc - wykład teoretyczny i praktyczny z doświadczonym ratownikiem medycznym. Każdy kursant na zajęciach przeprowadzi masaż serca i sztuczne oddychanie na specjalnym fantomie.


Posiadamy profesjonalny plac manewrowy do nauki jazdy. Istnieje możliwość płatności za kurs prawa jazdy w nieoprocentowanych ratach. Bezpłatne materiały dydaktyczne, egzaminy wewnętrzne oraz korzystanie z placu manewrowego. Badania lekarskie bezpłatne przed rozpoczęciem kursu w siedzibie szkoły.

  << Auto Moto Adam Prabucki   Auto-jazda >>
 
Szkoła jazdy Auto Moto Vip w Toruniu. Paweł Więcek. Nauczymy Państwa jazdy bezpiecznej oraz dynamicznej.
© Copyrighttorun.nauka-prawo-jazdy.pl